ALAVIS Celadrin Emulgel 100g

-17 %
ALAVIS Celadrin Emulgel 100g
Emulgel s rychlým nástupem účinku proti zánětu a bolesti kloubů a svalů.
Emulgel s rychlým nástupem účinku proti zánětu a bolesti kloubů a svalů. ... více informací
Kód produktuXV346
Dostupnost:
do 3 dnů
Vaše cena s DPH647 Kč s DPH
Běžná cena: 776 Kč
Ušetříte: 129 Kč 17 %
PopisDiskuze
Pohotová pomoc při bolesti pohybového aparátu koní a psů
ALAVIS™ Celadrin Emulgel je přírodní přípravek, který obsahuje menthol a patentově chráněnou látku Celadrin složenou z cetylovaných esterů kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalších nasycených a nenasycených mastných kyselin zesilujících celkový pozitivní účinek.
ALAVIS™ Celadrin Emulgel napomáhá zvýšit ochranu před působením prozánětlivých enzymů, výrazně napomáhá tlumit bolestivost svalů, kloubů a kostí.
Užívání ALAVIS™ Celadrin Emulgelu je vhodné:
u koní a psů s osteoartrózou 
při bolestech zad
při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů
pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti
při úrazech a dalších zraněních
při zánětu a pro podporu potlačení bolesti kloubů, vazů a šlach
Účinné látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Celadrin Emulgel:
Celadrin™ Celadrin™ je patentově chráněná látka, která systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Svým složením spojuje dvě látky, mající podobné účinky. Jednou z nich je derivát cetylu. Cetylové sloučeniny jsou mnoho let používány farmaceutickým průmyslem jako látky detoxikační, desinfekční a ve svých důsledcích protizánětlivé. Druhou složkou je směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Toto vyvážené složení je užitečné nejenom tím, že napomáhá transportu ve vodě špatně rozpustných cetylových sloučenin, ale jak ukazuje nejnovější výzkum, tyto složky mají vlastní protektivní a fyziologický účinek. Inhibují 5-lipogenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě  zhoršují. Můžeme tedy shrnout, že složky patentově chráněné látky Celadrinu jsou přírodními antioxidanty, napomáhají proti zánětu a specificky blokují činnost nežádoucího enzymu. 
Menthol Menthol je látka obsažená v mátě peprné, má mírný lokálně anestetický účinek a napomáhá prokrvení tkání, což má význam při zánětu a bolesti. Chladivý pocit je způsoben jeho schopností chemicky spouštět teplotní receptory, čímž způsobuje úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů, svalů a vazů jak akutních, tak chronických stavů.
Způsob použití: ALAVIS™ Celadrin Emulgel nanášejte na postižené místo dle potřeby 1-3x denně dle klinického stavu.
Upozornění: Skladujte v uzavřené tubě na suchém místě při pokojové teplotě. Spotřebujte do data uvedeného na tubě. Přestože se jedná o bezpečné látky, doporučujeme zamezit olizování přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí!
Velikost balení: 100 g tuba.
Držitel rozhodnutí o schválení a výrobce: Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika, divize Lighthouse International Inc., 1st. Canadian Place, Ontario, Kanada.
Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 041–19/C a je volně prodejný.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit