Giom pes Chondro L-karnitin SPORT

Giom pes Chondro L-karnitin SPORT
Doplněk stravy pro psy i kočky pro pevnost a pružnost chrupavek,kostí,vazů a šlach. Glukosamin a chondroitin pro pevnost a pružnost chrupavek,kostí,vazů a šlach. Prevence kloubních potíží v období růstu a při dysplazii kloubů. Zvyšuje hydrataci kloubní chrupavky.
Doplněk stravy pro psy i kočky pro pevnost a pružnost chrupavek,kostí,vazů a šlach. Glukosamin a chondroitin pro pevnost a pružnost ... více informací
Varianty produktu
Kód produktuP213059
PopisDiskuze
Vyberte si z různých variant v naší nabídce …
Kloubní a svalová výživa - velmi vhodné podávat štěňatům v růstu a také dospělým psům při všech sportovních aktivitách. Prevence kloubních potíží v období růstu, v dospělosti a také při dysplazii kloubů. Zvyšuje hydrataci kloubní chrupavky díky obsahu účinných a ověřených látek a tím zajišťuje správnou funkci kloubů. Český výrobek bez obsahu barviv a konzervačních látek. Obsahuje Glukosamin a chondroitin pro pevnost a pružnost chrupavek, správnou funkci kloubů, vazů a šlach. L-karnitin spolu s hořčíkem mají velmi dobrý vliv na přenos energie a tím i na svalovou funkci. D,L-Methionin je využíván při tvorbě kolagenu, pojivových tkání, vazů a šlach. Antioxidanty ve složení chrání imunitní systém. Vhodné pro psy a kočky všech věkových kategorií. Složení v 1 kg Glukosamin HCl 300 000 mg Chondroitin sulfát 30 000 mg L-karnitin 16 000 mg Taurin 5 000 mg Methionin ve formě D,L-Methionin 50 000 mg Vitamin C 11 000 mg Vitamin E (Alfatokoferol) 5 100 mg Biotin 400 mg Zinek v org.formě 6 000 mg Mn v org.formě 1 200 mg Vitamín B6 400 mg Hořčík 8 g Dávkování: Váha do 15 kg - 1 tbl. denně 15 - 30 kg - 2 tbl. denně 30 - 45 kg - 3 tbl. denně nad 45 kg - 4 tbl. denně U štěňat doporučeno podávat po celou dobu růstu. U dospělých jedinců podávejte minimálně 2-3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat po 2-3 měsících. Trvalé podávání je možné. Při hmotnosti psa do 15 kg vystačí balení 60 tablet na 2 měsíce. Při hmotnosti psa 15 až 30 kg vystačí balení 60 tablet na 1 měsíc.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit