Postroj Hurtta Venture zelený

-8 %
Postroj Hurtta Venture zelený
Postroj Hurtta Venture zelený
Postroj Hurtta Venture zelený
Postroj Hurtta Venture zelený
Postroj Hurtta Venture zelený
Postroj Hurtta Venture zelený
Nastavitelný postroj pro psy HURTTA je díky použitému měkkému a prodyšnému materiálu velmi pohodný a vhodný i pro každodenní nošení. Postroj se snadno navléká a svléká bez nutnosti zvedání předních pacek. Díky jednoduchému nastavení velikosti vždy perfektně sedí, nikde nedře a umožňuje psovi přirozený a neomezený rozsah pohybu. , Pro případ potřeby přidržení psa najdete na zádech postroje velmi praktický úchop, pevně všitý kroužek poslouží k upevnění vodítka i nepostradatelné ID známky. 3M reflexní prvky zajistí lepší viditelnost vašeho psa při večerních a nočních aktivitách. - Barva/řada: zelená, produktová řada Hurtta Venture., Velikosti postroje HURTTA Venture:, Jak změřit obvod krku a hrudníku , Jediným pravidlem je měřit psa ve stoje, ideálně látkovým krejčovským metrem. K naměřené hodnotě nepřičítejte žádné cm navíc jako rezervu. -, Obvod krku, Metr přiložte na kohoutek a změřte obvod krku mírně šikmo směrem dolů. -, Obvod hrudníku, Psa opět měřte ve stoje. Metr přiložte hned za přední packy a kopírujte nejširší obvod hrudního koše. , Na rozhraní velikostí zvolte větší velikost.
Nastavitelný postroj pro psy HURTTA je díky použitému měkkému a prodyšnému materiálu velmi pohodný a vhodný i pro každodenní nošení. Postroj se snadno ... více informací
Varianty produktu
Kód produktu0205707
PopisDiskuze
Vyberte si z různých variant v naší nabídce … 
Nastavitelný postroj pro psy HURTTA je díky použitému měkkému a prodyšnému materiálu velmi pohodný a vhodný i pro každodenní nošení. Postroj se snadno navléká a svléká bez nutnosti zvedání předních pacek. Díky jednoduchému nastavení velikosti vždy perfektně sedí, nikde nedře a umožňuje psovi přirozený a neomezený rozsah pohybu.

Pro případ potřeby přidržení psa najdete na zádech postroje velmi praktický úchop, pevně všitý kroužek poslouží k upevnění vodítka i nepostradatelné ID známky. 3M reflexní prvky zajistí lepší viditelnost vašeho psa při večerních a nočních aktivitách. - Barva/řada: zelená, produktová řada Hurtta Venture.

Velikosti postroje HURTTA Venture:

Jak změřit obvod krku a hrudníku

Jediným pravidlem je měřit psa ve stoje, ideálně látkovým krejčovským metrem. K naměřené hodnotě nepřičítejte žádné cm navíc jako rezervu. -

Obvod krku

Metr přiložte na kohoutek a změřte obvod krku mírně šikmo směrem dolů. -

Obvod hrudníku

Psa opět měřte ve stoje. Metr přiložte hned za přední packy a kopírujte nejširší obvod hrudního koše.

Na rozhraní velikostí zvolte větší velikost.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit