WeNefro

Veterinární přípravek podporující funkci ledvin v případě chronického onemocnění. Chronické onemocnění ledvin (CKD) je jedno z nejčastějších onemocnění u geriatrických psů a koček. Používá se na strukturální poškození jedné nebo obou ledvin, trvající více než 3 měsíce. U většiny pacientů s CKD jsou strukturální a funkční ztráty. Tato ztráta však není vždycky pozorována. CKD se zpravidla komplikují pre- a post-renálními příčinami, které mají velký vliv na onemocnění. WeNefro® kombinuje skupinu látek, které poskytují dostatečnou kontrolu degenerativních procesů vedoucích k progresi CKD. Schopnost snížit hyperfosfatémii a uremii, pomáhá při regulaci krevního tlaku a střevního průchodů. WeNefro umožňuje MULTIFUNKČNÍ přístup k léčbě CKD. , Složení ve 2ml přípravku , Rheum officinale, Reveň 150 mg , Plantago ovata, Psyllium 150 mg , Oxyacantha Crataegus, Hloh 71,4 mg , Uhličitan vápenatý 20 mg , Uhličitan hořečnatý 19 mg , Vitamin B6 10 mg , Vitamin B9 (kyselina listová) 400 ?g , Vitamin B12 200 ?g. , Dávkování: , 2x denně 1 ml přípravku na 4 kg váhy (pro psy i kočky) 1 ml je ekvivalent stisku dávkovače.
Veterinární přípravek podporující funkci ledvin v případě chronického onemocnění. Chronické onemocnění ledvin (CKD) je jedno z nejčastějších ... více informací
Varianty produktu
Kód produktu0205845
PopisDiskuze
Vyberte si z různých variant v naší nabídce … 
Veterinární přípravek podporující funkci ledvin v případě chronického onemocnění. Chronické onemocnění ledvin (CKD) je jedno z nejčastějších onemocnění u geriatrických psů a koček. Používá se na strukturální poškození jedné nebo obou ledvin, trvající více než 3 měsíce. U většiny pacientů s CKD jsou strukturální a funkční ztráty. Tato ztráta však není vždycky pozorována. CKD se zpravidla komplikují pre- a post-renálními příčinami, které mají velký vliv na onemocnění. WeNefro® kombinuje skupinu látek, které poskytují dostatečnou kontrolu degenerativních procesů vedoucích k progresi CKD. Schopnost snížit hyperfosfatémii a uremii, pomáhá při regulaci krevního tlaku a střevního průchodů. WeNefro umožňuje MULTIFUNKČNÍ přístup k léčbě CKD.

Složení ve 2ml přípravku           

Rheum officinale, Reveň               150 mg

Plantago ovata, Psyllium              150 mg

Oxyacantha Crataegus, Hloh       71,4 mg

Uhličitan vápenatý                         20 mg

Uhličitan hořečnatý                       19 mg

Vitamin B6                                   10 mg

Vitamin B9 (kyselina listová)         400 ?g

Vitamin B12                                200 ?g

Dávkování:

2x denně 1 ml přípravku na 4 kg váhy (pro psy i kočky) 1 ml je ekvivalent stisku dávkovače

 
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.
+420 774 742 123
info@abckrmiva.cz

 

Novinky

 

 

Anketa

Jakého dopravce preferujete ?
Hlasovalo 3286 lidí

Chcete jako první vědět o novinkách a akcích?
Přihlaste se k odběru.