Frontline Spot-On Dog

-11 %
Frontline Spot-On Dog
Frontline Spot-On Dog M sol 1x1,34ml se používá k léčbě a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. K prevenci a léčbě napadení všenkami u psů.
Frontline Spot-On Dog M sol 1x1,34ml se používá k léčbě a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí ... více informací
Varianty produktu
Kód produktu1285141878
PopisDiskuze
Se používá k léčbě a prevenci napadení blechami a klíšťatu psů. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. K prevenci a léčbě napadení všenkami u psů. Podávání : zevní aplikace na kůži - jedna pipeta 1. 34 ml (M) pro středně velkého psa vážícího nad 10 kg a do 20 kg (takto zajistíte minimální doporučenou dávku fipronilu 6. 7 mg/kg) Měsíční léčba se doporučuje v případě vysokého rizika opakovaného napadení blechami, pokud je pes alergický na bleší kousnutí, v případě nutnosti kontroly napadení klíšťaty nebo při častém koupání psa za použití hypoalergenních nebo zvláčňujících šamponů. V oblastech, kde nehrozí vážné napadení blechami a klíšťaty, Frontlin Spot On Dogs může být aplikován každé dva až tři měsíce Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat. Koupání/šamponování zvířete se nedoporučuje po 2 dny po aplikaci, stejně jako koupání častější než jedenkrát týdně. lze aplikovat chovným a březím fenám a fenám v laktaci.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit