Doprava a platba

Způsob doručení pro Českou republiku:

 • PPL – přepravní společnost ( Přeprava zásilky společností PPL CZ s.r.o. na vámi zadanou adresu. Pracovník přepravní společnosti s Vámi domluví čas předání zásilky)
  Cena: 105,– Kč . Objednávky nad 2000 Kč jsou doručeny zdarma. Platí pro zásilky do 25kg.
  U nadměrných zásilek nad 25kg včetně obalu bude učtován příplatek 105Kč za každých 25kg.U klecí, boud, králíkáren a přepravek je účtován příplatek za dopravu a balné ve výši 210Kč.
 • PPL – ParcelShop ( Zásilka bude uložena na vybraném výdejním místě společnosti PPL CZ s.r.o. O termínu uložení zásilky na ParcelShopu vás bude PPL informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailem.
  Cena: 95,– Kč . Objednávky nad 2000 Kč jsou doručeny zdarma. Platí pro zásilky do 25kg.
  U nadměrných zásilek nad 25kg včetně obalu bude učtován příplatek 95Kč za každých 25kg. U klecí, boud, králíkáren a přepravek je účtován příplatek za dopravu a balné ve výši 190Kč.

 • Česká pošta – Balík Do ruky ( Zboží je doručeno na Vámi zadanou adresu. Pokud nebudete zastiženi, tak bude balík uložen k vyzvednutí na poště)
  Cena: 140,– Kč . Objednávky nad 2000 Kč jsou doručeny zdarma. Platí pro zásilky do 25kg.
  U nadměrných zásilek nad 25kg včetně obalu bude učtován příplatek 140Kč za každých 25kg. U klecí, boud, králíkáren a přepravek je účtován příplatek za dopravu a balné ve výši 280Kč.
 • Česká pošta – Balík Na poštu ( Zboží je doručeno na vybranou pobočku České pošty. O termínu uložení zásilky na poště Vás bude Česká pošta informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailem.
  Cena: 130,– Kč . Objednávky nad 2000 Kč jsou doručeny zdarma. Platí pro zásilky do 25kg.
  U nadměrných zásilek nad 25kg včetně obalu bude učtován příplatek 130Kč za každých 25kg. U klecí, boud, králíkáren a přepravek je účtován příplatek za dopravu a balné ve výši 260Kč.
 • Česká pošta – Balík Do balíkovny ( Zboží je doručeno do balíkovny. Lze použít pouze pro zásilky do 5kg. Balíkovny najdete na poštách nebo u externích partnerů České pošty po celé České republice. O termínu uložení zásilky v balíkovně Vás bude Česká pošta informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailem.
  Cena: 80,– Kč . Objednávky nad 2000 Kč jsou doručeny zdarma.
 • Osobní odběr (Zboží je možno přebrat na adrese naší veterinární kliniky MVDr. Radek Palán v České Třebové. Zboží je připraveno k odběru až po obdržení emailu o vyřízení objednávky.)
  Cena: 0,– Kč

Způsob platby pro Českou republiku:

 • Dobírka
  Platba na dobírku při převzetí zboží.
  Příplatek: 40,– Kč
 • Platba převodem
  Platba převodem na účet 21001084­48/2010. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky.
  Příplatek: 0,– Kč
 • Kartou online
  Platba kartou, která má povolené platby na internetu.
  Příplatek: 0,– Kč
 • Hotově
  Platba hotově při osobním odběru v sídle naší firmy.
  Příplatek: 0,– Kč