Postroj Hurtta Venture červený

-17 %
Postroj Hurtta Venture červený
Nastavitelný postroj pro psy HURTTA je díky použitému měkkému a prodyšnému materiálu velmi pohodný a vhodný i pro každodenní nošení. Postroj se snadno navléká a svléká bez nutnosti zvedání předních pacek. Díky jednoduchému nastavení velikosti vždy perfektně sedí, nikde nedře a umožňuje psovi přirozený a neomezený rozsah pohybu. , Pro případ potřeby přidržení psa najdete na zádech postroje velmi praktický úchop, pevně všitý kroužek poslouží k upevnění vodítka i nepostradatelné ID známky. 3M reflexní prvky zajistí lepší viditelnost vašeho psa při večerních a nočních aktivitách. - Barva/řada: zelená, produktová řada Hurtta Venture., Velikosti postroje HURTTA Venture:, Jak změřit obvod krku a hrudníku , Jediným pravidlem je měřit psa ve stoje, ideálně látkovým krejčovským metrem. K naměřené hodnotě nepřičítejte žádné cm navíc jako rezervu. -, Obvod krku, Metr přiložte na kohoutek a změřte obvod krku mírně šikmo směrem dolů. -, Obvod hrudníku, Psa opět měřte ve stoje. Metr přiložte hned za přední packy a kopírujte nejširší obvod hrudního koše. , Na rozhraní velikostí zvolte větší velikost.
Nastavitelný postroj pro psy HURTTA je díky použitému měkkému a prodyšnému materiálu velmi pohodný a vhodný i pro každodenní nošení. Postroj se snadno ... více informací
Varianty produktu
Kód produktuP189960
PopisDiskuze
Nastavitelný postroj pro psy HURTTA je díky použitému měkkému a prodyšnému materiálu velmi pohodný a vhodný i pro každodenní nošení. Postroj se snadno navléká a svléká bez nutnosti zvedání předních pacek. Díky jednoduchému nastavení velikosti vždy perfektně sedí, nikde nedře a umožňuje psovi přirozený a neomezený rozsah pohybu.

Pro případ potřeby přidržení psa najdete na zádech postroje velmi praktický úchop, pevně všitý kroužek poslouží k upevnění vodítka i nepostradatelné ID známky. 3M reflexní prvky zajistí lepší viditelnost vašeho psa při večerních a nočních aktivitách. - Barva/řada: zelená, produktová řada Hurtta Venture.

Velikosti postroje HURTTA Venture:

Jak změřit obvod krku a hrudníku

Jediným pravidlem je měřit psa ve stoje, ideálně látkovým krejčovským metrem. K naměřené hodnotě nepřičítejte žádné cm navíc jako rezervu. -

Obvod krku

Metr přiložte na kohoutek a změřte obvod krku mírně šikmo směrem dolů. -

Obvod hrudníku

Psa opět měřte ve stoje. Metr přiložte hned za přední packy a kopírujte nejširší obvod hrudního koše.

Na rozhraní velikostí zvolte větší velikost.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit